Planet Napush(t)eni Last active: Never
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favourites   Post new thread Poll:
 Pages:  1  2  3  4  ..  13
Author: Subject: Skandali poznatih
eye4eye
otrov za zene

Registered: 15-11-2005
Member Is Offline

Mood: :vraglola:

[*] posted on 13-12-2005 at 09:18 Reply With Quote
Seksi Kristanna probusila obje bradavice

KRISTANNA LOKEN, atraktivna glumica iz blockbustera Terminator 3 nedavno je privukla paznju medija kad se pojavila na dodjeli nagrada Spike TV Video Game Awards, pokazavsi kako je probusila bradavice.

Kristanna je s 13 godina napustila roditelje i otisla zivjeti kod starije sestre lezbijke.

Ubrzo je postala foto model, a odusevljavala se raznim religijama. Nakon zen budizma prihvatila se vudu magije, pa se saputalo da pije zivotinjsku krv, a iz tog perioda na ledjima su joj ostali istetovirani likovi kornjace i zmije, sunca i mjeseca za koje tvrdi da svaki od njih predstavlja dio njene licnosti.

Poznata je i po lezbijskom poljupcu s pjevacicom Pink na zabavi nakon World Music nagrada 2003. godine, a ocevici su tada tvrdili da su njih dvije isle i mnogo dalje od ljubljenja.

Ocito je da je Kristanna sklona privlacenju paznje pa s nestrpljenjem ocekujemo sto ce nam sljedece pripremiti.

eye4eye has attached this image:
KristannaLoken13V.jpg - 8.94kb

http://www.kodzlaje.com/images/webmaster/eyes%20dole.gif
View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 13-12-2005 at 12:38 Reply With Quote
Tyri Banks prvi poljubac bio katastrofalan

ATRAKTIVNA tamnoputa manekenka koja je modne piste zamijenila poslom uspjesne televizijske voditeljice u sve popularnijem "Tyra Banks Showu" otkrila je medijima tajnu iz mladosti.
Kao 13-godisnjakinja otisla je u kino s deckom koji joj je pri njihovom prvom poljupcu uvalio jezik u usta. Tyra se zgrozila osjecajuci "ljigavog puza u ustima" pa je dozivjela pravi sok.
Kako je rekla, nakon toga se vise nije htjela ljubiti pa je ubrzo dobila nogu.
Njen televizijski show privlaci sve vise gledatelja, a Tyra je jednom dovela lijecnika koji je gledateljima pred kamerama potvrdio kako lijepa tamnoputa voditeljica nema silikonske grudi.

TyraBanks_12v.jpg - 11.74kb

View User's Profile E-Mail User Visit User's Homepage View All Posts By User U2U Member
eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2005 at 09:19 Reply With Quote
Jordan se voli seksati i na trampolini

NEDAVNO vjencanja jetseterica i majka dvoje djece uvijek zna privuci paznju tabloida, a posebno kada prica o svom ljubavnom zivotu.

Novinarima Suna otkrila je da se sa suprugom voli seksati na trampolini u vrtu njihove vile i na drugim otvorenim prostorima jer su tako naucili u reality showu u dzungli u kojem su se upoznali.
Otkrila je da se prilikom odmora na Maldivima seksala s Andreom u visecoj mrezi koja je zelenilom bila zaklonjena od nedalekih prolaznika.
Tvrdi da je bilo "jezivo, ali uzbudljivo"
i da njih dvoje moraju iskoristiti priliku na svakom mjestu kada se uspale.

KatiePriceJordan049V.jpg - 8.28kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2005 at 13:00 Reply With Quote
Elton John spasio Donatellu Versace od kokaina

POZNATA talijanska modna dizajnerica otkrila je novinarima kako ju je popularni engleski pjevač prošle godine izvukao iz pakla droge u kojem se našla nakon ubojstva njenog brata Giannia 1997. godine.

Nakon Giannijeva ubojstva vođenje posla palo je na Donatellina leđa, ali ona je pred prijateljima i poslovnim partnerima glumila jaku ženu, no kod kuće je bila u depresiju i počela je konzumirati kokain.

Elton, koji se od droge odvikao 1991. godine, zbog toga ju je počeo izbjegavati, ali su se prošle godine ipak sreli prilikom koncerta u čast njenom preminulom bratu.

Versace je za talijanski Corriere dela Sera nedavno rekla da treba zahvaliti dugogodišnjem prijatelju Eltonu Johnu za odbacivanje godina ovisnosti o kokainu.

"Srela sam Eltona mjesec dana prije odvikavanja na koncertu u čast Gianniju u Bariju. Plakala sam cijelo večer i molila ga za pomoć. Razumio me", rekla je Donatella.

"Bio je u mojoj kući u Milanu 30. lipnja 2004. godine zajedno s nekoliko prijatelja. Otišla sam u kupaonu napudrati nos i zatvorili su me. Rekli su mi da zrakoplov za Arizonu treba krenuti. Bila sam šokirana ali sam shvatila da je došao trenutak", rekla je Donatella.

Donatella je na brzinu pokupila nekoliko stvari i krenula put Arizone gdje se nedavno našla i manekenka Kate Moss. Uspjela se izliječiti i opet postati Eltonova dobra prijateljica.

Super bogati pjevač namjerava se oženiti za svog dugogodišnjeg partnera Davida Furnisha. Fešta će biti mala i skromna za najužu rodbinu, "iz poštovanja prema roditeljima i njihovoj potpori".

Versace-EltonJohnV.jpg - 16.79kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2005 at 19:39 Reply With Quote
Gisele Bundchen nasla novog ljubavnika

NAKON raskida dugogodisnje veze s holivudskim zavodnikom Leonardom Di Capriom najbogatija svjetska manekenka potrazila je utjehu u narucaju profesionalnog surfera Kellya Slatera.

Paparazzi su uhvatili zaljubljeni par na havajskoj plazi kamo se Gisele dosla odmoriti od svojih brojnih obaveza.

Nedavno je otvorila novi ducan Louisa Vuittona u Hong Kongu, a cekaju je i nastupi na modnim pistama.

Pojavila se i u poznatom Pirelijevom kalendaru, ali jedino ne zeli filmsku karijeru jer nije odusevljena svojom, za sada jedinom, ulogom u "Taxiju".

Iako ima puno njenih golisavih fotografija po casopisima i na Internetu, brazilska ljepotica nedavno je ustvrdila kako ce svoju guzu ubuduce pokazivati samo "u posebnim prilikama".

GiseleBundchen_223v.jpg - 10.18kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 18-12-2005 at 14:26 Reply With Quote
Nives Celzijus smrdi iz usta kao iz WC skoljke

MARIJA ZDRAVKOVIC, beogradska sponzorusa
cija je ambicija postati "slavna i bogata i pronaci osobu koja ce je napraviti zvijezdom", tvrdi da ju je jednom napala Nives Celzijus te da je ljubljenje s njom nesto "najgroznije" sto je ikada dozivjela.

Napadna plavusa srpskom Svetu detaljno je prepricala svoj ljubavni zivot otkrivsi da nije izabrana za miss Lipovacke sume jer je prosla "sito i reseto".

Upitana ima li lezbijskih iskustava, Marija se prisjetila kako ju je jednom napala Nives Celzijus u "Toski" na Senjaku.

"Nije bilo seksa, samo smo se ljubile. Taj poljubac bio je nesto najgroznije sto sam ikada dozivjela. Nives me uopce ne privlaci! Pristala sam na nagovor njenog decka zato sto sam mislila da ce to biti ovlas poljubac, jedan "cmok". Medjutim ona me je zgrabila za glavu i pocela "zvaliti" koristeci jezik. Fuj!!! Odvratna je! Smrdjelo joj je iz usta kao iz WC skoljke".

Playboyeva zecica i pjevacica Nives Celzijus s nogometasem Dinom Drpicem ocekuje dijete krajem godine. Nives je sretna sto ce postati majka sincica kojeg ce nazvati Leon, ali trudnoca joj ne pada najbolje.

nivesplayboys1v.jpg - 12.15kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 22-12-2005 at 10:30 Reply With Quote
Taboidi ismijavaju Angelinu Jolie

TRACERSKI casopis Sun isceprkao je staru snimku seksi boginje u fimu "Fox Fire" iz 1966-te godine na kojoj je golisava uz Jenny Shimizu.

Glumica i foto model japanskog porijekla nedavno je otkrila da su njih dvije jos uvijek u lezbijskoj vezi i porucila Bradu Pittu "da nema pojma kakva je Angelina" koja se nikada nece smiriti uz jednog muskarca.

Jenny, koja se "proslavila" i sa svojim "brakom" s bivsom ljubavnicom Davida Beckhama, Rebeccom Loos, tvrdi da stalno posjecuje Angelinu kada je ona pozove, iako "nije uvijek rijec o seksu".

Sun je iskoristio svoju omiljenu zamjenu engleskih rijeci pa je "best" pretvorio u "chest" i njih dvije umjesto najboljih, pretvorio u najprsatije prijateljice.

JolieJenny1V.jpg - 11.73kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 22-12-2005 at 12:17 Reply With Quote
Vjencao se Elton John

Elton John i David Furnish vjencali su se jucer u Windsorskoj palaci, a to im je omogucio novi zakon koji omogucava sklapanje istospolnih bracnih zajednica u Velikoj Britaniji.

Victoria Beckam i sir Michael Caine bili su glavne zvijezde na vjencanju. Zbog prometnog kolapsa kojeg su u ulicama oko palace, izazvali automobili poznatih, paparazzi su slavili jer su imali izrvstan pogled na sve koji pristizu na ceremoniju.

Tisuce obozavatelja gurale su se oko policijskog kordona kako bi vidjeli svog omiljenog pjevaca na dan vjencanja. Elton je na trenutak izasao iza automobila samo kako bi mahnuo okupljenoj masi. Osim njih, sretni je par pozdravio i brojne fotografe te im spremno pozirao.

Samom trenutku vjencanja i izricanju sudbonosnog “da” prisustvovali su jedino Eltonovi i Davidovi roditelji te vrlo uzak krug prijatelja. Nakon zavrsetka sluzbenog dijela par je izasao ispred palace dizuci u zrak svoje vjencane prstene. Odvojili su nekoliko minuta vremena da se obrate i obozavateljima porucujuci kako ih vole.

Nakon vjencanja odrzan je veliki party za 700 uzvanika koji je Eltona i Davida kostao blizu milijun funti. Cijela je ceremonija prstala emocijama, a Davidovi roditelji tvrde da im je jucerasnji dan bio najsretniji u zivotu te da su izuzetno ponosni na svog sina.

sce-elton-txt.gif - 23.77kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 24-12-2005 at 19:12 Reply With Quote
Bijeli Bozic: Rajko Dujmic uhicen zbog kokaina

ZAGREB - Vodja legendarnih Novih fosila Rajko Dujmic, cini se, izgubio je jos jednu borbu s ovisnoscu o drogama. Policajci policijske postaje Centar uhitili su Dujmica u jednom zagrebackom kaficu zbog posjedovanja grama kokaina.

Glasnogovornik PU zagrebacke Krunoslav Borovac nije zelio komentirati detalje tog slucaja jer je obrada, kaze, jos u tijeku. Dujmic, pak, sve to demantira i tvrdi da paketic s kokainom nije bio njegov.

- Sve mi je to netko podmetnuo! Grozno! No, ne cudi me kad se sjetim sto su sve o meni proteklih godina pricali i pisali - ogorceno komentira Rajko Dujmic.

‘Nikad nista zesce od piva’

- Koji crni kokain! U zivotu nisam taknuo nista zesce od piva. Pa ja imam pedeset godina. Mislite da nemam pametnijeg posla od nekakvog drogiranja? - pita Dujmic.

Govori li Dujmic istinu? - link na clanak u kojem Kalember i Vladimir Mihaljek Miha govore o Dujmicevim odvikavanjima u Austriji

Popularni zagrebacki skladatelj i sef Novih fosila, nakon sto se malo smirio, ispricao nam je kako je sve pocelo prekjucer poslijepodne kada je svratio na pice u svoj kvartovski kafic.

- Taman sam lezerno uzivao u drugoj pivici, kad su na vrata banuli policajci koji su poceli legitimirati goste. Znajuci da sam neduzan, i dalje sam mirno pio svoje pice kad mi je prisao jedan policajac i pitao me je li to moje. ‘Koje?’ upitao sam ga ja.

On mi je tada rekao da su kraj stalka za novine, u blizini kojeg sam sjedio, pronasli kokain i zamolio me da podjem s njima u policijsku postaju. Mirno sam se digao i otisao s deckima u njihovu stanicu.

Cavrljao s policajcima

Kratko su me ispitivali, izuzetno pristojno i korektno, a nakon dvadesetak minuta rekli su mi da mogu doma. Kako nisam bio s automobilom, zamolio sam ih da mi dopuste da se posluzim telefonom. Nazvao sam zenu i pitao bi li li dosla po mene u policiju.

Moram priznati, moja se Snjezana sokirala kad je cula gdje sam. Dok sam cekao, cavrljao sam s policajcima koji su se cudili zasto nisam izisao kolima. Rekao sam im: - Decki moji, popio sam dva piva i ne pada mi na pamet da takav sjednem za volan.

djanki.jpg - 6.72kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 27-12-2005 at 10:44 Reply With Quote
Rebecca Loss ne odustaje od lezbijskih orgija

NAKON jedne vruce noci provedene s nekadasnjom ljubavnicom Davida Beckhama, Rebeccom Loss, manekenka Louise Glover ostavila je dugogodisnjeg decka i porucila kako zeli Rebeccu samo za sebe.

"Seks s Rebeccom za mene je bio kraj svijeta. Nisam je se mogla zasititi. Svaki njen dodir ili poljubac dovodio me do potpunog ludila." - kazala je Louis, koja o Rebecci ne prestaje misliti jos od njihovog prvog susreta u londonskom Embassy Clubu.

"Rebecca mi je tada prosla rukom kroz kosu i rekla mi da sam zanosna i seksi. Znala je tocno gdje me treba dodirnuti. Jednom smo zajedno snimale pa smo nakon posla otisle u gay club u Sohou. Plesale smo i nisam se mogla suzdrzati a da je svako malo na uhvatim za guzu. Posjetitelji su shvatili koliko smo uzbudjene, Rebecca mi je odgvorila dodirujuci mi grudi preko uskog plavog topa. Platila mi je i masazu, kasnije me polegla u mracni kutak na sofu gdje smo nastavile istrazivati jedna drugu." - prica Louise.

Djevojke su druzenje nastavile u Rebeccinom apartmanu, gdje je nastao pravi vatromet strasti.

"Njezno me skinula, upalila je i svijece, u ekstazi smo se trljale jedna o drugu. Lizala me po cijelom tijelu, nikada necu zaboraviti kako smo se zadovoljavale." - tvrdi Lousie, koja je jos uvijek u konataktu s atraktivnom Rebeccom.

louise-v.gif - 25.09kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 28-12-2005 at 15:04 Reply With Quote
Eva Longoria izvrijedjala policajca

POPULARNE zvijezde cesto uopce ne sljive prometne policajce i nerijetko se cude kako ih se uopce "usudjuju" zaustaviti na cesti.

Kada je policajac u San Antoniu zaustavio automobil u kojem je Evu vozio njen ljubavnik kosarkas Tony Parker ona je povikala "neka se jebe" i dodala "kako Meksikanac samo zeli njihove autograme".

Nakon policijske prijave seksi "Kucanica" je brzo opovrgnula bilo kakav incident i napomenula da ne bi vrijedjala policajca na rasnoj osnovi, jer je i sama Meksikanka.

Ona je doduse rodjena u Teksasu, ali cesto pokazuje kako joj zilama struji vruca meksicka krv.

Tako nesto ne bi se moglo dogoditi zagrebackom gradonacelniku Milanu Bandicu, jer kada je njega tijekom voznje u pripitom stanju zaustavio policajac on je jednostavno dao po plinu i zbrisao.

Longoria56v.jpg - 9.63kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2005 at 23:10 Reply With Quote
Paparazzi uhvatili i Brada Pitta

BRAD PITT, miljenik zena diljem svijeta posljednja je celebrity osoba koja je uhvacena sa spustenim hlacama.

Odvjetnik Brada Pitta, John Lavely kazao je kako je Brad fotografiran dok je boravio na balkonu svog doma u Los Angelesu.

U pismu koje je poslao njegov odvjetnik stoji kako ce se protiv svakoga tko objavi golisave fotografije poduzeti pravne akcije.
(odosmo mi na sud :duh: )

BradPittaG1V.jpg - 17.58kb

Alisa
iz dalekog kraja

Registered: 13-12-2005
Member Is Offline

Mood: :singing:

[*] posted on 29-12-2005 at 23:22 Reply With Quote

Brad Pitt bljak:cheeky-smiley-018:
View User's Profile View All Posts By User U2U Member
eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2005 at 20:16 Reply With Quote
Rebecca Loos u nizozemskom Playboyu

KADA se vec nije uspjela ugurati u original i pokupiti veliku lovu, seksi biseksualka pokazat ce u sijecnju svoju golotinju citateljima nizozemskog izdanja najpoznatijeg muskog magazina na svijetu.

Rebecca se proslavila otkrivanjem afere s bogatim nogometasem Davidom Beckhamom i za svoju pricu pokupila velike svote od tabloida. Kasnije se pokusala probiti kao televizijska voditeljica, ali gledatelji su je zapazili samo u showu "Farm" gdje je ogromnom prascu uzimala spermu.

U posljednje vrijeme za nju se vise otimaju zene nego muskarci, a poznato je njene "vjencanje" s Jenny Shimizu koja se nedavno hvalila da je jos uvijek ljubavnica Angeline Jolie.

RebeccaLossPlayV.jpg - 23.78kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2005 at 20:17 Reply With Quote
1.

RebeccaLoss2V.jpg - 14.44kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2005 at 20:17 Reply With Quote
2.

RebecaLosssgolav.jpg - 19.58kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2005 at 20:18 Reply With Quote
3.

RebeccaLoss3V.jpg - 23.73kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 31-12-2005 at 20:19 Reply With Quote
4.

RebeccaLoss4V.jpg - 16.07kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2006 at 15:09 Reply With Quote
Paris Hilton s rukom u gacicama

ZA VRIJEME novogodisnjih praznika koje provodi na Havajima, Paris Hilton se opustila i pred paparazzima zavukla ruku u gacice.

Nakon izlaska iz oceana 24-godisnja americka bogatasica zavukla je ruku u svoje gacice i pokusala iz njih nesto izvuci. Turisti su bili odusevljeni.

"Izgledala je senzacionalno kad je izlazila iz vode, no nitko nije mogao skinuti pogled s nje kada su primjetili da joj iz gacica viri flaster." - kazao je jedan turist.

"Kad je izasla iz vode niste mogli ne primjetiti flaster. Cinilo se da joj je stvarno neugodno jer su svi gledali u nju." - dodao je ocevidac.

OtmjenaParisV.jpg - 17.07kb

eye4eye
otrov za zene

Member Is Offline

[*] posted on 8-1-2006 at 16:55 Reply With Quote
Keisha ostala bez gacica ispod mini suknje

SEKSI pjevacica Sugababesa Keisha Buchanan usred prometne ulice ostala je bez gacica, a da ih nema shvatila je tek kad se spotaknula o njih. Keisha je kazala kako su je prijateljice upozorile da ne kupuje takve gacice.

Naime, lijepa pjevacica kupila je tange cije prednja i straznja strana nisu sasivene vec su samo spojene nakitom.

"Prijateljice su me upozorile da ne kupujem takva gacice jer se uvijek potrgaju." - kazala je pjevacica. Keisha je bila na putu prema partyu. Hodala je po ulici i odjednom se spotaknula o nesto.

"Kada sam pogledala dole, ugledala sam svoje gacice." - izjavila je pjevacica koja je u tom trenutku bila u mini suknji.

keishasug81v.jpg - 13.5kb

Pages:  1  2  3  4  ..  13
Post new thread Poll:

Go To Top